Ürünler / Austrotherm
 

EPS – Isı Yalıtım Levhası

EPS ‘den (Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpük) üretilen Austrotherm Yalıtım Malzemeleri, 50 yılı aşkın bir süredir ev ve büro binalarının , okulların, hastanelerin ve soğuk hava depolarının; çatılarında, duvarlarında, tavan ve zeminlerde yalıtım etkisini en iyi şekilde kanıtlamıştır.

Isı yalıtım malzemelerinde en etkili ürünlerden biri olan EPS (Strafor), m 3 başına düşen 3 ile 6 milyar arası kapalı gözenekli hücre ve durgun havadan oluşmaktadır ve en doğal ısı yalıtım malzemesidir. İnsan sağlığına zararsız ve ekolojik olmasından dolayı okul ve hastanelerde de rahatlıkla kullanılmaktadır.
 

Austrotherm EPS ®’ yi tercih etmek için 3 geçerli sebep:

• Yakıt giderlerinizi minimuma indirebilmek için binanıza kapsamlı bir yalıtım yaptırmanız şarttır. Örneğin Orta Avrupa’da inşa edilen binaların çoğunda EPS ( Strofor) yalıtımı uygulanmıştır.

• Austrotherm EPS ® ile yapılan yalıtımlar sayesinde çevre kirliliği önlenir. ( CO2, NOX,SO2 gibi atmosfere zarar veren gazların tüketiminin en aza indirilmesi )

• Austrotherm’in % 98 havadan oluşan, sağlığa zararsız yalıtım malzemesi, denetim enstitüleri ve laboratuarlarımız tarafından sürekli kalite kontrolüne tabi tutulmakta olup, TSE, CE ve KDS belgelerine sahiptir.
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Tüm hakları saklıdır © Minas Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.