Haberler
 
 

Bizden Haberler

Avrupa Sanayi Sitesi - Çerkezköy ile imzalar atıldı. 45.000 m² Donatılı Ytong uygulamasına Ocak 2016 tarihinde başlıyoruz

Yan sanayi firmalarına ve lojistik firmalarına özel olarak hazırlanan Avrupa Yan Sanayiciler ve Depocular Sanayi Sitesi, REÇ YAPI tarafından inşa ediliyor. 100.550 m² sanayi arsası üzerinde, 7 bloktan oluşan 1000 m²’den 1800 m²’ye kadar 82 adet sanayi işyerinin inşaatı, sanayi ihtiyaçları en ince ayrıntılarına kadar düşünülerek yapılıyor. 

Yapımında Donatılı Ytong ürünlerinin kullanılacağı bu projede, yatırımcılara ses ve ısı yalıtımının yanında özellikle yangın emniyet sağlanması amaçlanmaktadır.
       
 
 
       
       

Çorlu’da Şifa Hastanesi yeni hizmet binasında Ytong ile sağlıklı mekanlar sunacak

Çorlu’ da yapımına başlanan Şifa Hastanesi yeni hizmet binası, duvarlarda Ytong tercih ederek, özellikle yangın emniyeti ve ısı yalıtımına verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu.

Yapımına 2015 yılı içerisinde başlanan projenin tamamlanması ile Çorlu bölgesi yeni ve modern bir özel hastaneye daha kavuşmuş olacak.  
 
       
       

Fen Bilimleri Koleji’nde çocuklarımız güvenli ve sıcak okullarında eğitim görecek

Fen Bilimleri Koleji Çorlu’ da yapımını tamamladığı eğitim kampüsünde şirketimizden tedarik ettiği Ytong Duvar Blokları ve Bostik Su Yalıtımı ürünleri ile sıcak ve güvenli bir ortamda geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştirmek konusunda ile adımlarını attı.

Bizler de bundan sonraki eğitim ve öğretim hayatlarında kendilerine başarılar diliyor ve kendileri gibi çevreye duyarlı nesiller yetiştirmelerini bekliyoruz.
       
 
       
       

Golden Life projesinde de tercih edilen firma olduk

Çorlu’ nun en gözde projelerinden biri olan Golden Life Projesinde de Ytong markası ile tercih edilen tedarikçi olduk ve malzeme tedarik çeşitliliğimizi arttırarak adeta bir çözüm ortağı şeklinde projenin diğer ihtiyaçlarında tercih edilmeye devam ediyoruz.
       
 
       
       

Star Aksesuar’da Donatılı Ytong uygulamalı hizmetimizle takdir kazandık

Star Aksesuar firmasının, Velimeşe Organize Sanayi Bölgesinde’ ki yeni yatırımında, İç bölmelendirilmesinde Çelik imalatlarını da yaparak Donatılı Ytong panellerimizi uyguladığımız projede zaman, uygulama niteliğimizden ve teknik detaylara olan hakimiyetimiz ve zamanında müdahalelerimiz ile firma yetkililerince takdir ve teşekkürlerini kazandık.

Bizler de Star Aksesuar firmasında yeni yatırımlarındaki işlerinde bol ve bereketli kazançlar diliyoruz.
       
 
 
       
       

Star Residence’da da Yapısis imzası var

Çorlu’ da bundan önceki yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren firması Nur Yapı’nın yeni ve bölgenin en önemli bir projelerinden biri olan Star Residence’da da Isı Yalıtımı ve İç cephe Sıva ve Boya işlerinde Yapısis kalitesi göz dolduruyor.

Profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan firmamız aynı profesyonellikteki Nur Yapı gibi işverenleri ile sağlıklı, ekonomik ve emniyetli işlere imza atmaya devam ediyor.
       
 
 
       
       
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Tüm hakları saklıdır © Minas Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.